Home »

 
 

Kontakt

 

Postiaadress

Vanemuise 46 – 226, Tartu 51014

e-mail: miia.rannikmae[ät]ut.ee
telefon 7 375 083
reg kood 80120391
a/a 10220033933011, SEB Eesti Ühispank

Keemiaõpetajate list

keemiaopetajateliit[at]lists.eenet.ee
Listiga liitumine http://lists.eenet.ee/mailman/listinfo/keemiaopetajateliit

 

Eesti Keemiaõpetajate Liidu juhatus

Valitud EKL aruandlus – valimiskoosolekul 21. veebruaril 2015. a.

Nimi Töökoht e-post
Andero Vaarik Tallinna Nõmme Gümnaasium anderovaarik[ät]gmail.com
Ave Vitsut Viljandi Gümnaasium ave.vitsut[ät]vilgym.edu.ee
Kaidor Damberg Tallinna Mustamäe Gümnaasium kaidor[ät]mg.edu.ee
Katrin Vaino Tartu Ülikool katrin.vaino[ät]ut.ee
Miia Rannikmäe Tartu Ülikooli Loodusteadusliku hariduse lektoraat miia.rannikmae[ät]ut.ee
Moonika Teppo Tartu Ülikool moonika.teppo[ät]ut.ee
Tatjana Ojavere Tartu Slaavi Gümnaasium tatjana_ojavere[ät]tvl.tartu.ee

Revisjonikomisjon

Anneli Vahesalu Vinni-Pajustu Gümnaasium avahesalu[ät]hot.ee
Kristelle Kaarma Jõhvi Gümnaasium Kristelle.Kaarmaa[ät]mail.ee
Merike Luik Rõngu Keskkool luikmeri[ät]gamil.com