Home » Uudised » 100 aastat loodusteaduslikku haridust Eesti Vabariigis

 
 

100 aastat loodusteaduslikku haridust Eesti Vabariigis

 

Hea keemiaõpetaja ja keemiahariduse huviline!

Oled väga oodatud Eesti Keemiaõpetajate Liidu ja Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu korraldatud konverentsile ”100 aastat loodusteaduslikku haridust Eesti Vabariigis”, mis toimub 16.-17. veebruaril 2018 Tartus.

Konverentsi esialgse kava leiad altpoolt.

Konverents on EKL ja EBÜ liikmetele tasuta (sisaldab 2 lõunasööki, õhtusöögi ning kohvipausid). Mitteliikmetele on osalustasu 30 €. EKL liikmelisuse määratleb 2017. aasta eest tasutud liikmemaks 15 €, mis peab olema makstud enne konverentsile registreerumist. Vastavad rekvisiidid leiad EKL kodulehelt (http://ekl.edu.ee/www/?page_id=56). Infot eelmise aasta liikmemaksu tasumise kohta saab Moonika Teppolt (moonika.teppo@ut.ee). Konverentsile saab registreeruda siin: http://www.ebu.ee/registreerumine.php

Veel on vabu kohti, et tulla konverentsil välja oma töötoaga. Sel juhul anna oma soovist võimalikult ruttu teada.

Majutus on konverentsil osalejatele eelnevalt broneeritud (Tampere maja, 25 € inimese kohta erineva suurusega tubades, https://www.tamperemaja.ee/et/kontakt/), kuid koha kinnipanekuks tuleb soovijal endal hosteliga kontakteeruda. Ka maksmine toimub otse majutusasutusse. Ööbimiskohtade hulk on piiratud.

Parimate soovidega,

EKL juhatus

Esialgne kava

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.